Līdz 1. jūnijam Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs skatāma glezniecības izstāde „Stilīgie".
Kā informē mākslas izstāžu organizatore Monta Cimdiņa, skatītājiem dota iespēja iepazīties ar 20. gadsimta 60. un 70. gadu glezniecības meistardarbiem no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Latvijas Mākslinieku savienības un Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja kolekcijām. Izstādē eksponēto darbu autori: Ojārs Ābols, Imants Lancmanis, Maija Tabaka, Bruno Vasiļevskis, Laimdots Mūrnieks, Leo Kokle, Rūsiņš Rozīte, Edgars Iltners, Līvija Endzelīna, Felicita Pauļuka, Gunārs Cīlītis, Biruta Delle, Māra Kažociņa, Aldis Kļaviņš, Leonīds Mauriņš, Aleksandrs Stankevičs, Aivars Īzāks, Lidija Auza. Madonas muzejs šo ekspozīciju bagātinās ar Gunta Strupuļa, Aleksandra Klāves, Bruno Sipāna un Leonīda Āriņa darbiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.04.2014.
Autore: INESE ELSIŅA