Madonas BJSS jauno basketbolistu līdz šim veiksmīgākā – 2013./2014. gada – sezona gandrīz noslēgusies. LJBL 1. divīzijā šosezon mazpilsēta Madona tika pārstāvēta ar trim komandām.
U-15 (1999. g. dz.) jauniešu komanda izcīnīja 8 uzvaras un piedzīvoja 14 zaudējumus. Ar 8 uzvarām pietika, lai ieņemtu dalītu 9.-10. vietu Latvijas spēcīgāko 12 komandu pulkā un kvalificētos arī nākamajai sezonai spēlēm 1. divīzijā U-16 vecuma grupā.
Par veiksmīgajām spēlēm šajā sezonā īpaši jāuzteic K. Ķeveris, R. Brants, L. Lazdiņš, E. Pētersons, N. Skripka, N. Dzelzkalējs, K. Kalniņš, R. Stankevičs, K. Andriksons, L. Bitels.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.04.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva