Aprīļa sākumā Rīgā notika EYBL (Eiropas Jaunatnes basketbola līga) 1. divīzijas sacensības U-15 (1999. g. dz.) vecuma grupā.
Uz šo posmu neieradās Sanktpēterburgas Admiral-teiskaya komanda, tāpēc viņu vietā organizētāji meklēja jaunu aizstājēju komandu. BS "Ogre" piekrita piedalīties šajā posmā Krievijas komandas vietā, bet vajadzīgs bija komandas pastiprinājums.
Palīdzēt BS "Ogre" piekrita Madonas BJSS audzēkņi Rūdolfs Brants un Emīls Pētersons. Abi puiši jau ceturtdienas vakarā piedalījās kopējā treniņā ar BS "Ogre" puišiem un 4. aprīlī jau devās uz spēlēm Rīgā, Daugavas Sporta namā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.04.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto