Rīgā notika Latvijas atklātais invalīdu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kur piedalījās 12 dalībnieki no Rīgas, Daugavpils, Dobeles, bet Lubānas novadu pārstāvēja Madonas invalīdu atbalsta centra dambretists, sporta meistars Valdis Mass.
Pēc sīvām cīņām šogad titulu atguva Valdis Mass (5,5 p.), otrais palika pagājušā gada uzvarētājs Jānis Āriņš (Dobele), bet trešais – Rīgas sporta meistars Vjačeslavs Ņikitins. Tika spēlēts pēc Šveices sistēmas, notika 7 kārtas ar apdomas laiku pa 10 minūtēm katram.
Tiesneša lomā bija iejuties barkavietis Viesturs Bigačs. Diemžēl dambreti spēlēja tikai divas sievietes un medaļas nevarēja saņemt. Vīru grupā uzvarētāji saņēma balvas un medaļas.
Autors: V. SAMS