Sporta centra "Samuraji" audzēkņi brīvdienās piedalījās divos starptautiskajos karatē turnīros – "Sigulda open" un "5 Pomerania Cup" (Polija, Rumia).
Uz Siguldu devās septiņi sportisti. Neraugoties uz to, ka noteikumi šajās sacensībās atšķīrās no ierastajiem, sportisti spēja pielāgoties un izcīnīja astoņas medaļas. Trešo vietu izcīnīja Krišjānis Laizāns un Madars Lācis, divas trešās vietas –
Armands Audže, pirmo un trešo vietu – Ivo Volčoks un divas pirmās vietas – Jānis Mūrmanis. Mārtiņam Veiguram un Edgaram Frīdvaldam šoreiz mazliet pietrūka sportiskās veiksmes un trenera padoma.
Uz Poliju devās trīs sportisti un treneris.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.04.2014.
Autors: ROLANDS DRUŽOKS
Foto no sacensībām Polijā