Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Kluba “Madona” sezona noslēgusies

Redakcija

Autors • 08.04.2014.

Kluba “Madona” sezona noslēgusies
Burtu lielums

Pēc divu gadu pārtraukuma Latvijas Basketbola līgas (LBL) sistēmā šogad atgriezās Madonas komanda.

Iepriekš tika spēlēts Amatieru basketbola līgā (ABL), kur Madonas BJSS uzdevums vairāk bija audzināt jaunos spēlētājus. Šogad, nodibinot BK "Madona", debitējām LBL 3 sacensībās, kur klubs mēģināja pieredzi apvienot ar jaunību.
Sezonas sākums izdevās neveiksmīgs, jo vairākās spēlēs tika zaudēts ar dažu punktu pārsvaru. Uz sezonas beigām komanda stabilizējās, tika saprasts, kas tiek uz treniņiem, spēlēm un kas ļoti vēlas pārstāvēt šo komandu, un rezultāti nelika gaidīt. Protams, vēlējāmies iekļūt play-off, bet šogad nedaudz pietrūka, jo vairums uzvaru tika izcīnītas sezonas beigās, kas ir nedaudz par vēlu.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.04.2014.

Autors: AGNIS BEĶERIS

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px