Kā jau katru gadu Ķīpsalā norisinājās tradicionālā izstāde "Atpūta un sports". Tās ietvaros nu jau par tradīciju ir kļuvis arī Latvijas čempionāts spēka trīscīņā, kur ar lieliskiem rezultātiem izcēlās arī SCK "Madona" komanda.
Šogad kuplā un spēcīgā dāmu konkurencē svara kategorijā līdz 63 kg 4. vietu izcīnīja Baiba Daigina, summā paceļot 215 kg (pietupienā – 70 kg, spiešanā guļus – 45 kg, vilkmē – 100 kg). Svara kategorijā līdz 72 kg pārliecinoši 1. vietā ierindojās un Latvijas sporta meistara normatīvu izpildīja Ieviņa Liģere, summā paceļot 420 kg (160 + 85 + 175), tādējādi kļūstot par otro sporta meistari spēka trīscīņā Latvijā, pārliecinoši uzvarot arī absolūtajā vērtējumā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.04.2014.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
A. LŪSA foto