Ar Madonas florbola komandas „Brendoni" uzvaru piecās spēlēs no piecām noslēdzās pagājušās nedēļas nogalē notikusī Madonas novada kausa izcīņa florbolā.
Madonas novada pašvaldības un florbola kluba „Madona" rīkotajā kausa izcīņā kopskaitā piedalījās sešas komandas, kas sestdien un svētdien, izspēlējot apļa turnīru, noskaidroja labāko.
Pēc salīdzinoši neveiksmīgajiem iepriekšējiem diviem novada kausiem (4. un 3. vieta) pēc uzvaras alka komanda „Brendoni", kas iepriekš nesa „Resno putnu" nosaukumu. Ar lielām ambīcijām, bet īsu rezervistu soliņu Madonas novada kausā debitēja komanda „Gandrīz Madonieši", ko Cēsīs dzīvojošais Madonas florbolists Guntis Jansons bija nokomplektējis ar vairākiem Madonas Virslīgas komandas leģionāriem, kā arī citu florbola komandu vadošajiem spēlētājiem. Par pilntiesīgu veterānu komandu varēja uzskatīt „Madonas Lokomotīvi", kurā pieredze netika apvienota ar jaunību. Kā katru gadu, arī šoreiz kausā plaši tika pārstāvēta Kalsnava, kas cīņā devās ar divām komandām – „Kalsnavu" un „Jaunkalsnavu". Madonas komandu pulku savukārt kuplināja „Ziemeļblāzma/1. vidusskola".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
MĀRA GAILUMA foto