6. aprīlī ar Rēzeknes pusmaratonu sāksies „Skrien Latvija" jaunā sezona, kur būs iespēja skriet gan ierastajās distancēs, gan komandu cīņās, kas kļūst arvien populārākas.
Komandu cīņas notiks jau trešo gadu. Pirmajā sezonā triumfēja „VSK Noskrien" (Inga Pelša, Mareks Šīrants, Kaspars Tūbelis, Uldis Kļaviņš, Kristaps Kaimiņš un Renārs Roze), bet pērn pie uzvaras tika komanda „Veikals Maratons/Asics" ar diviem Londonas Olimpisko spēļu dalībniekiem – Valēriju Žolneroviču un Daci Linu. Kopā ar viņiem panākumu kaldināja Andrejs Sergejevs, Andrejs Jesko, Diāna Panovska, Jānis Višķers un Liene Bernsone.
Arī šogad čempioni būs ierindā, taču ar citādāku sastāvu nekā pirms gada – Valēriju Žolneroviču, Andreju Sergeju un Jāni Višķeru nomainījuši Jānis Kūms un Jānis Gailis. Jāpiebilst, ka aizgājušie dalībnieki deva nozīmīgu artavu uzvaras veicināšanā, tāpēc jāatceras senā patiesība – titulu ir vieglāk izcīnīt nekā nosargāt. Vai komandai „Veikals Maratons/Asics" tas izdosies?
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2014.
Autors: JĀNIS DREIŠKINS