Ar koncertprogrammu „Jaunā sērija" 6. aprīlī pulksten 15 Madonas kultūras namā viesosies grupa „Melo-M".
Čellu trio „Melo-M" jaunās koncertprogrammas skaņdarbu klāstā ir daudzas labi pazīstamas kompozīcijas no savulaik ļoti atzītiem televīzijas seriāliem, piemēram, „Troņu spēles", „Sekss un lielpilsēta", „A-komanda", „Monthy Pyton", „Šerloks", „Tvinpīka" un citas.
Līdztekus jaunās koncertprogrammas tēmām koncertā izskanēs arī paši pazīstamākie grupas izpildītie skaņdarbi no pasaules hitiem līdz tautas mūzikai, operu tēmām un grupas dalībnieka Kārļa Auzāna oriģināldarbiem.
Autore: INESE ELSIŅA