Tā sauc Madonas sporta veterānu kluba (SVK) ieplānoto skrējienu ciklu, kas norisināsies pavisam astoņu ceturtdienu vakaros, sākot no 17. aprīļa.
Par gaidāmo pasākumu informē Madonas SVK valdes priekšsēdētājs Gunārs Mats: – Paredzēts, ka, sākot no 17. aprīļa, tiksimies Priežu kalniņā Madonā pavasara atpūtas skrējienā ik ceturtdienu (izņemot 1. maiju) līdz 12. jūnijam. Var piedalīties visi, kam patīk gan skriešana, gan soļošana. Pulksten 18 sāksies skrējieni gan vīriešu, gan sieviešu grupās, bet pulksten 18.20 – pusstundas soļojums Priežu kalniņa parka aplī. Pieteikšanās – līdz pulksten 18 sporta centrā. Skrējieni paredzēti 2 km un 3 km distancē atbilstoši vecuma grupai: 3 km distanci skries dalībnieki vecumā līdz 30 gadiem, 30+ un 40+ vecuma grupā, bet 2 km distanci – grupā 50+.
Kā vēstī Gunārs Mats, noslēgums paredzēts 12. jūnijā, kad notiks visu aktīvāko dalībnieku apbalvošana: – Medaļas pasniegs ne tikai 1.-3. vietas ieguvējiem. Tipogrāfijā "Erante" ir pasūtītas medaļas, ko saņems visi dalībnieki, noslēdzot skrējienu ciklu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva