Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts noslēdzies ar U-11 grupas spēlēm Madonā.
Pirmo vietu izcīnīja Jāņa Rukmaņa vadītie Madonas BJSS puiši. Čempionu komandā spēlēja: Atis Pērkons, Markuss Mārtiņš Stabulnieks, Rihards Āboliņš, Ralfs Keišs, Rihards Juhnovičs, Māris Ciršs, Tomass Rudzītis, Rihards Aizups, Dāvids Ozoliņš, Ralfs Trods, Renārs Laškovs, Toms Madžuls.
Madonieši līdz ar uzvaru izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas jaunatnes telpu futbola finālā U-11 grupā Valmierā, kas norisinājās 18. martā. Otrajā vietā – Preiļu BJSS, bet trešajā – FB "Gulbene" futbolisti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.03.2014.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS