Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: uzsnigušais sniegs

Redakcija

Autors • 18.03.2014.

Burtu lielums

Vai brīvdienās uzsnigušais sniegs, sākoties darba nedēļai, ir sagādājis kādas neērtības, vai varbūt viss ir kārtībā – ceļi un ietves laikus notīrītas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aivars no Liezēres: – Šodien viss ir kārtībā, ceļi tika laikus notīrīti. Vismaz tā ir, braucot uz Madonu no Liezēres puses. Arī pavasara lauku darbus tas nav ietekmējis, jo nekas vēl nav sākts darīt – tam vēl ir krietni par agru. Es domāju, ka šis sniegs kādas pāris dienas noturēsies un tad nokusīs. Arī pavasaris droši vien sāksies, kā kalendārā rakstīts.

Imants no Ozoliem: – Ejot pa Madonu, izskatās, ka viss ir notīrīts. Katrā ziņā uzsnigušais sniegs problēmas nav sagādājis. Arī to, vai šis sniegs šajā sezonā būs pēdējais, grūti prognozēt. Neko jau nevar zināt, vēl visādi var būt.

Armands no Sauleskalna: – Patlaban lielais ceļš ir labs – notīrīts, un sniegs ir jau nokusis, bet tas droši vien ir kā nu kurā vietā. Aiz Smeceres kroga kūleni bija apmetusi kāda mašīna. Savukārt par to, kādas ir ietves, man grūti spriest, jo pa tām iet ir sanācis maz. Diez vai šis sniegs ir pēdējais, vēl jau nav bijušas Lieldienas, parasti uz tām vēl uzsnieg sniegs.

Intars no Vestienas: – Šobrīd ceļi ir okey, bet braukšanas apstākļi agri no rīta bija diezgan čābīgi, daudzviet, piemēram, Gaiziņa apkaimē (Vestienā, Bērzaunē), ceļi nebija tīrīti. Taču sniega tur sasnidzis daudz – ap 15 cm būs noteikti. Iebrauktās rises ir sasalušas un grūti izbraucamas. Šodien braucu jau no septiņiem rītā. Uz asfalta seguma tagad ir nokusis, bet pirmīt redzēju, kā „ātrie" aiztraucās uz Cēsu pusi. Un arī aiz Smeceres kroga viens autiņš ir bijis apgāzies uz jumta. Es domāju, ka šajā sezonā, kaut sinoptiķi arī sola siltu laiku, šis nebūt nav pēdējais sniedziņš.

Edijs no Limbažu novada: – Braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem ir normāli, bet uz pārējiem gan ir visādi, kā, piemēram, virzienā uz Sāvienu ir nobraukāts un kļuvis slidens. Līdzīgi ir arī Vecpiebalgas pusē. Bet šajās dienās snigs vēl. Skultē jau patlaban snieg pamatīgi.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px