Kā "Stars" jau informēja, 14. martā pulksten 10 Madonas kultūras namā notiks 2. Madonas novada uzņēmēju forums.
Uz forumu tiek aicināti visi Madonas novada uzņēmēji, lauksaimnieki un saimnieciskās darbības veicēji, kas vēlas uzzināt aktuālāko informāciju. Piedalīsies Finanšu ministrijas ES fondu stratēģijas departamenta direktors Edgars Šadris, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas reģionālās politikas departamenta direktors Raivis Bremšmits, kā arī Zemkopības ministrijas lektori un LIAA pārstāvji. Paredzētas arī interešu grupu diskusijas un sarunas par to, kāda veida atbalsts ir nepieciešams, lai reģionos veiksmīgi attīstītu uzņēmējdarbību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.03.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ