8. un 9. martā pavasarīgos, bet vējainos laikapstākļos „Smeceres silā" norisinājās Latvijas čempionāta 3. posms distanču slēpošanā, ko organizēja Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu (BJSS) un biedrību „A-Madona".
Tā kā sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" mākslīgā sniega trasē bija slēpošanai piemēroti apstākļi, uz Latvijas čempionāta noslēguma posmu pulcējās slēpotāji no visām Latvijas malām.
8. martā interesanta izvērtās slēpotāju sacensība stafetēs, kur pavisam piedalījās 51 komanda.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.03.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto