Finiša taisnē iegājis Latvijas 1. līgas čempionāts volejbolā sievietēm. Atlicis beidzamais posms – cīņa par vietām un čempiona titulu.
Beidzoties regulārā čempionāta spēlēm, "Madona/Heta" izcīnīja 7. vietu (3 uzvaras un 6 zaudējumi) un iekļuva izslēgšanas spēlēs (izspēlēšanas kārtība ir šāda: 1. vieta – ar 8. vietu, 2. v. – ar 7. v., 3. v. – ar 6. v., 4. v. – ar 5. v.). Madonietēm pretī stājās LLU komanda (8 uzvaras un 1 zaudējums).
Protams, šī pāra neapšaubāmā favorīte bija Jelgavas komanda. Spēle sākās 8. martā jau pulksten 10 Rīgā. Pēc ļoti neveiksmīgā sākuma pirmajā setā (0 : 7) madonietes "pamodās" un, neatstājot pretiniecēm daudz cerību, spēlē uzvarēja ar 3 : 1
(25 : 23; 15 : 25; 25 : 17; 25 : 20). Uzvaru veicināja saliedēts komandas darbs. Beidzot "nostrādāja" madoniešu serves un servju uzņemšana.
Tagad spēles paredzētas 15. un 16. martā Rīgā, kad "Madona/Heta" cīnīsies par medaļām.
Cerēsim, ka izdosies nostiprināt veselību (dažas spēlētājas laukumā stipri klepoja), sagatavoties 12. klases eksāmenam angļu valodā (Sabīne, Jekaterina, Ilze, Sintija) un veiksmīgi spēlēt finālspēlēs.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
komandas "Madona/Heta" treneris
AUTORA foto