14. martā pulksten 10 Madonas kultūras namā notiks Madonas novada uzņēmēju forums.
Par gaidāmo pasākumu informē Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītājs Romāns Hačatrjans: – Madonas novada pašvaldība šāda veida pasākumu rīko otro reizi, un, ņemot vērā uzņēmēju un lauksaimnieku lielo apmeklētību iepriekšējā gadā, šogad pasākums plānots vēl plašāks un daudzpusīgāks.
Uz forumu tiek aicināti visi Madonas novada uzņēmēji, lauksaimnieki un saimnieciskās darbības veicēji, kas vēlas uzzināt aktuālāko informāciju no ministrijām, kā arī piedalīties diskusijās par to, kāda veida atbalsts ir nepieciešams, lai reģionos veiksmīgi attīstītu uzņēmējdarbību. Forumā piedalīsies: Madonas novada uzņēmēji, Finanšu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Madonas novada pašvaldības pārstāvji. Foruma galvenās tēmas: reģionālās attīstības politika, valsts un pašvaldības atbalsts uzņēmējiem un uzņēmējdarbības infrastruktūrai, Eiropas Savienības fondu finansējuma sadalījums nākamajam plānošanas periodam, darbības programma "Izaugsme un nodarbinātība" 2014.-2020. gadam. Zemes īpašniekiem sniegs informāciju par lauksaimniecības attīstību nākamajā plānošanas periodā un bioloģiskās lauksaimniecības nākotni. Tuvāka informācija, lai pieteiktos forumam un aplūkotu programmu, atrodama interneta vietnē www.businessmadona.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ