Ceturtdien, 27. februārī, Rīgas sporta namā „Daugava" ar Rīgas 49. vidusskolas zēnu un meiteņu triumfu noslēdzās „VEF Rīgas skolu superlīgas" piektā sezona.
Zēnu komandu finālā Zigmāra Raimo un „VEF Rīga" basketbolista Kristapa Pļavnieka pārstāvētā Rīgas 49. vidusskola, izšķirošo pārsvaru nodrošinot trešajā ceturtdaļā, ar 88 : 74 pārspēja Rīgas 64. vidusskolu, kuras sniegumu noteica Armands Ginters un no Rīgas Teikas vidusskolas palīgos aicinātais Ervīns Mežnieks.
Pirms tam spēlē par bronzas medaļām Rīgas Valsts 3. ģimnāzija uzveica Rīgas Valsts vācu ģimnāziju (85 : 73).
Meiteņu komandu zelta spēlē Rīgas 49. vidusskolas pārstāves tikai trešajā ceturtdaļā notikumu gaitu pavērsa par labu sev, cīņā kopumā ar 71 : 56 uzveicot Rīgas 66. speciālās vidusskolas jaunkundzes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.03.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS