MADONAS novada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā šosvētdien, 2. martā, tomēr notiks, jo ledus ir pietiekami biezs. Visus, kam patīk copēt, aicina 2. marta rītā pulcēties Madonā, bijušajā tirgus laukumā J. Zābera ielā, līdz pulksten 9.
Pēc tam sacīkste par lielāko lomu notiks izvēlētajā sacensību vietā – Salu ezerā. Par to informē sacensību rīkotājs Viktors Ūdris, jo čempionātu rīko pagājušā gada uzvarētājs – Kalsnavas komanda.
Sacensībās piedalās triju makšķernieku komanda neatkarīgi no dalībnieku dzimuma un vecuma. Drīkst piedalīties arī ar nepilnu komandu vai individuāli. Zemledus makšķernieki var izmantot vienlaicīgi tikai vienu makšķeri, kas aprīkota ar mormišku, žibuli vai trīsžuburīti, bet dzīvās zivtiņas kā ēsmu izmantot ir aizliegts. Līdakas makšķernieku lomos netiek ieskaitītas. Katram dalībniekam jābūt līdzi arī derīgai makšķerēšanas kartei un plastikāta maisiņam zivju svēršanai un uzglabāšanai.
Uzvarēs komanda ar lielāko kopējā loma svaru. Pirmās trīs komandas tiks apbalvotas ar Madonas novada pašvaldības dāvinātajiem kausiem, diplomiem un medaļām. Labākā Madonas novada komanda rīkos nākamā gada zemledus makšķerēšanas čempionātu.
Apbalvos arī pirmo triju vietu ieguvējus jauniešiem, sievietēm un vīriešiem individuālajā vērtējumā, bet uzvarētājiem tiks piemiņas balva.
Autore: IVETA ŠMUGĀ