Kauņā notikušajā Eirolīgas jauniešu turnīrā no 7. līdz 9. februārim piedalījās divas lietuviešu komandas („Žalgiris" un „Rytas"), kā arī viesi no Krievijas, Latvijas, Ukrainas, Čehijas, Vācijas un Polijas.
Turnīra uzvarētājs saņēma ceļazīmi uz Nike starptautisko junioru turnīru, kas reizē ar Eirolīgas „Final Four" no 15. līdz 18. maijam risināsies Milānā. „VEF Rīga" komandā pie gadu vecākiem jauniešiem tika iekļauts arī madonietis Zigmārs Raimo.
Sacensību pirmajā dienā „Žalgira" arēnā „VEF Rīga" ar rezultātu 88 : 83 pagarinājumā pieveica „SMS PZKosz" vienību no Polijas. VEF rindās pieci spēlētāji guva vismaz 13 punktu, bet divi spēli noslēdza ar double-double. Zigmāram – 13 punktu un 9 atlēkušās bumbas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris