Ar divu Madonas novada komandu derbiju ir noslēgusies Latvijas florbola čempionāta 2. līgas regulārā sezona.
Tās izskaņā pagājušajā sestdienā Madonas sporta centrā tikās „Madona 2" un „FK Kalsnava". Šosezon abas komandas jau trīs reizes bija tikušās, un aizvadītajos mačos neliels pārsvars bija madoniešiem. Uzvara pagarinājumā ar 7 : 6 mājas spēlē (tā gan norisinājās Kalsnavas pamatskolas sporta zālē). Tai sekoja uzvara – 5 : 9, kā arī zaudējums pagarinājumā – 7 : 8.
Madonā jau spēles sākumā aktīvāki bija mājinieki, kas vārtus guva jau pirmajā minūtē. Sekoja vēl divi vārti, uz ko kalsnavieši spēja atbildēt tikai ar vieniem. Otrajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumu – 4 no tiem madoniešu kontā, bet 2 precīzi metieni padevās „FK Kalsnava" spēlētājiem. Trešajā periodā pārsvars tika nostiprināts ar vēl pieciem vārtiem, ielaižot tikai vienus. Komandas „Madona 2" rindās rezultatīvākie bija Renārs Vārsbergs (4 + 3) un bijušais Kalsnavas komandas spēlētājs Mareks Dzenovskis (4 + 2). Par labāko mājinieku komandā tika atzīts Guntis Gailums (1 + 1). „FK Kalsnava" rindās ar augstu rezultativitāti izpaudās Gatis Rizgis
(2 + 2), kam tika arī viesu komandas labākā spēlētāja tituls. Ar ievērības cienīgu statistiku spēlē izcēlās „FK Madona" uzbrucējs Didzis Melderis, kas spēles gaitā pamanījās nopelnīt 19 soda minūtes, no kurām 12 bija par nesportisku uzvedību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.02.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AUTORA foto