Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pēdējā spēlē pārāki madonieši

Redakcija

Autors • 05.02.2014.

Pēdējā spēlē pārāki madonieši
Burtu lielums

Ar divu Madonas novada komandu derbiju ir noslēgusies Latvijas florbola čempionāta 2. līgas regulārā sezona.

Tās izskaņā pagājušajā sestdienā Madonas sporta centrā tikās „Madona 2" un „FK Kalsnava". Šosezon abas komandas jau trīs reizes bija tikušās, un aizvadītajos mačos neliels pārsvars bija madoniešiem. Uzvara pagarinājumā ar 7 : 6 mājas spēlē (tā gan norisinājās Kalsnavas pamatskolas sporta zālē). Tai sekoja uzvara – 5 : 9, kā arī zaudējums pagarinājumā – 7 : 8.
Madonā jau spēles sākumā aktīvāki bija mājinieki, kas vārtus guva jau pirmajā minūtē. Sekoja vēl divi vārti, uz ko kalsnavieši spēja atbildēt tikai ar vieniem. Otrajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumu – 4 no tiem madoniešu kontā, bet 2 precīzi metieni padevās „FK Kalsnava" spēlētājiem. Trešajā periodā pārsvars tika nostiprināts ar vēl pieciem vārtiem, ielaižot tikai vienus. Komandas „Madona 2" rindās rezultatīvākie bija Renārs Vārsbergs (4 + 3) un bijušais Kalsnavas komandas spēlētājs Mareks Dzenovskis (4 + 2). Par labāko mājinieku komandā tika atzīts Guntis Gailums (1 + 1). „FK Kalsnava" rindās ar augstu rezultativitāti izpaudās Gatis Rizgis
(2 + 2), kam tika arī viesu komandas labākā spēlētāja tituls. Ar ievērības cienīgu statistiku spēlē izcēlās „FK Madona" uzbrucējs Didzis Melderis, kas spēles gaitā pamanījās nopelnīt 19 soda minūtes, no kurām 12 bija par nesportisku uzvedību.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.02.2014.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px