Arī jauniešiem 11. un 12. janvārī "Smeceres silā" organizētajā Latvijas čempionātā bija sacensības distanču slēpošanā sprinta distancē. Sestdien – sacensības brīvajā stilā, bet svētdien – klasiskajā stilā.
Distances garums visiem bija viens – 1,1 km. Sestdien jauniešu sacensībās bija pieteikušies daudz dalībnieku, jo slidsolis arī jauniešu vidū ir populārāks. Toties pēc FIS sacensībām lielajiem viss negāja tik gludi, un fināla braucieni nenotika jauniešu grupām, līdz ar to iegūtās vietas vajadzēja rēķināt pēc kvalifikācijas rezultātiem. Žēl, protams, ka A2 kļūdu dēļ tiesnešiem bija jāmeklē situācijas risinājums, jo sacensību fināls neizdevās bērniem un jauniešiem, kas bija nogaidījuši līdz pēcpusdienai. Arī laiks todien bija pārāk auksts.
V16 grupā abās dienās pārliecinoši uzvarēja Madonas BJSS distanču slēpotājs Raimo Vīgants. Slidsolī otrā vieta – Alvim Šķēpam (CPSS), bet trešā – Rūdim Balodim (CPSS). Svētdien pēc kvalifikācijas izvērtās sīva cīņa starp Madonas, Cēsu pilsētas, Aizkraukles un Alūksnes sporta skolu audzēkņiem. Aiz Raimo Vīganta – cēsnieks Kārlis Liepiņš, trešajā vietā – Alvis Šķēps.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.01.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ