Sākušās Madonas novada un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības distanču slēpošanā "Smecere 2014".
Sacensības norisinās trešdienu vakaros sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" apgaismotajā trasē.
Pavisam ir ieplānoti pieci posmi. Pirmā posma sacensības jau noritēja 22. janvārī. Kaut arī bija mīnus 16 grādu sals, pulcējās vairāk nekā 100 slēpošanas entuziastu ne vien no Madonas, bet arī no kaimiņu novadiem. Otrais posms paredzēts šodien, 29. janvārī, trešais – 12. februārī, ceturtais – 26. februārī, piektais – 12. martā. Pēc beidzamā posma tiks paziņots kopvērtējums un apbalvoti uzvarētāji.
Autore: IVETA ŠMUGĀ