Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola čempionāta kārtējās spēles notikušas Rēzeknē.
Pēc spēlēm turnīra tabulā "Madona" ieņem 6. vietu, bet "Lubāna" – 8. vietu. Madonas komandā labākā spēlētāja nomināciju saņēma A. Sitiks, jo ar trāpījumu vārtos ieguvis 11 punktu.
Nākamās spēles ieplānotas Ludzā 15. februārī.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS