Cēsu pilsētas sporta skola no 10. līdz 12. janvārim jau 17. reizi organizēja starptautisko basketbola turnīru bērniem un jauniešiem "Cēsu kauss".
Šogad uz turnīru 5 vecuma grupās bija ieradušās 36 komandas no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas un Latvijas.
Madonas BJSS šajā turnīrā pārstāvēja 2 komandas – 2001. g. dz. zēnu komanda un 1999. g. dz. jauniešu komanda.
Trenera A. Gruntes 2001. g. dz. zēnu komandai bija ļoti grūtas apakšgrupas spēles. Apakšgrupā spēlēts labi, bet piedzīvoti noderīgi zaudējumi, spēlējot ar komandas "Sanktpēterburga 1" (Krievija), "Panevēža" (Lietuva) un "Rīga/Jugla" basketbolistiem. Vēlāk cīņā par 10.-12. vietu sekoja zaudējums komandai "Rock" no Tartu Igaunijā
(25 : 34), bet tika svinēta uzvara (37 : 20) spēlē ar Ņevas komandu no Sanktpēterburgas. Par labāko šajā turnīrā Madonas komandā atzina Niku Saulīti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.01.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS