Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Madonas BJSS U-17 komanda – uz EYBL 2. posmu

Redakcija

Autors • 21.01.2014.

Burtu lielums

Madonas BJSS U-17 komandas basketbolisti no 24. līdz 26. janvārim sacentīsies 2. posma spēlēs Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) ietvaros.

Pirmo posmu (no 24. līdz 27. oktobrim) veiksmīgi aizvadījām Dzerzinskā (Krievija). Otrā posma sacensības mums sāksies 24. janvārī Rīgā, kur pulksten 9 notiks pirmā spēle ar komandu "Rīga/Rīdzene", un uzreiz jādodas ceļā uz Viļņu. Otrā dienas spēle paredzēta jau Viļņā ar HBA PHYK Cadets (Helsinki, Somija) pulksten 19.30.
25. janvārī pirmā spēle sāksies pulksten 10.30, tiekoties ar "Liepāju", otrā spēle – pulksten 15 – ar WKK Wroclaw (Polija). 26. janvārī pulksten 13.30 spēlēsim ar SKM 97 Leovira (Viļņa, Lietuva), kam sekos došanās mājupceļā.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px