Ar novada pašvaldības sporta darba organizatora Māra Gailuma atbalstu un nodrošināto transportu jau trešo reizi decembra trešajā sestdienā uz Cēsīm devās novada dambretes veterāni, lai piedalītos Cēsu dzelzceļa pārvaldes rīkotajā ceļojošā kausa izcīņā senioriem virs 50 gadiem.
Skaistajās hosteļa „Putniņkrogs" telpās pulcējās 24 dalībnieki no Cēsīm, Līgatnes, Inčukalna, Rīgas, Ikšķiles, Gulbenes. To vidū bija arī septiņi Madonas reģiona dambretisti.
Ieradās arī četri Igaunijas dambretisti no Tartu (pagājušajā gadā – divi).
Sacensības, kā jau ierasts, tradicionāli tiesāja Leonards Lāže no Rīgas. To ievadā DK „Mārtiņš" vadītājs Mārtiņš Šulmanis sveica visus sacensību dalībniekus un nodeva svinīgus sveicienus no šā pasākuma idejas autora Herberta Millera, kas tagad pārcēlies no Cēsīm uz Aivieksti, kā arī ar aplausiem tika sveikts jubilejā sponsoru pārstāvis un SIA „CDzP" valdes loceklis Ģirts Beikmanis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.01.2014.
Autors: M. VĪRS