22. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika jau tradicionālās basketbola sacensības vīru un jauniešu komandām "Ziemassvētku kauss".
Uzvarēja komanda "Viesstrādnieki", otrajā vietā – "Benzīns", trešajā – "el O el".
Sacensībām pieteicās 10 komandu: "Cesvaine", "Cesvaine 2", "Gulbenes gulbji", "Ozoli", "Benzīns", "Be High", BK "BK", "Viesstrādnieki", "el O el", MBJSS U-16. Iepriekšējā gadā sacentās komandu rekordskaits (13), bet 2013. gadā trenera aizņemtības dēļ ar minikausa izcīņu Gulbenē nepieteicās Ērgļu komanda un, tiekot pusfinālā Rēzeknes pilsētas čempionātā, nepiedalījās Barkavas komanda.
Šajā dienā no pulksten 10 līdz 20 tika izspēlētas 24 spēles. Uz "B" laukuma savā apakšgrupā triumfēja komandas "Benzīns" un "Cesvaine", kas no tālākās cīņas "izstūma" komandas "Ozoli", "Be High", "Gulbenes gulbji", bet uz "A" laukuma savā apakšgrupā stiprākās bija komandas "el O el", „Viesstrādnieki", "aiz borta" atstājot "Cesvaini 2", BK "BK", MBJSS U-16.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.01.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS
OLITAS LIBERTES foto