Nedēļas nogalē – 11. un 12. janvārī – Madonā, sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" bija plānotas ziemas sezonas pirmās sacensības Latvijas distanču slēpotājiem.
Taču, kad ziema nav iestājusies, janvāra sākumā gaisa temperatūra joprojām ir virs nulles un sniega nav, sacensību plāni ir jāpārskata.
– Šobrīd laikapstākļi visu koriģē, – sacīja sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks. Viņš minēja, ka FIS Latvijas čempionāts 11. un 12. janvārī bez sniega trasēs nenotiks, bet sacensības tiek pārceltas uz 18. un 19. janvāri. Sinoptiķi no 11. janvāra sola salu un varbūt arī sniegu, kas dod nelielu cerību, ka ieplānotās ziemas sacensības tomēr varēs notikt (ar piebildi – ja būs sniegs).
Autore: IVETA ŠMUGĀ