Latvijas Jaunatnes basketbola līgā 1. divīzijā veiksmīgi turpina cīnīties Madonas BJSS jaunie basketbolisti.
Pēc iespējas labāk nodrošinātas un motivētas ir trīs komandas – īpaši vecākā – U-17 – 1. divīzijas jauniešu komanda. Ir jaunas spēļu formas, piedalāmies Eiropas Jaunatnes basketbola līgā, labākajiem atrodas vieta lielajā LBL3 komandā.
1. decembrī viesojāmies Jelgavā, kur U-15 komanda zaudēja (64 : 82),
U-16 – arī sāpīgs zaudējums
(79 : 91). 7. decembrī uzņēmām BS "Ogre" komandas. U-15 komanda zaudēja ar 59 : 74, U-16 – zaudēja ar 83 : 102, bet U-17 komandai, kā saka volejbola treneris Jānis Sudārs, iekrita rokās "fantastiska uzvara" (74 : 72). Ogres puišiem pie neizšķirta rezultāta bija bumbas kontrole un pēdējais uzbrukums, bet pirms tam garām aizmestajiem soda metieniem Edgars Beļkevičs bija tā "uzvilkts", ka neticamā veidā savā zonā atņēma bumbu pretinieku komandas līderim un pēdējā spēles sekundē realizēja ļoti grūtu pustālo metienu, tā „izraujot" komandai uzvaru.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.12.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto