SIA „Augstiene" atpūtas kompleksā „Gaiziņš" papildus jau uzsnigušajam sniegam tiek ražots mākslīgais sniegs, lai, iespējams, jau šonedēļ varētu uzsākt jauno slēpošanas sezonu.
Uzņēmuma valdes loceklis Juris Stradiņš vakar informēja: – Pūšam sniegu, un Gaiziņš jau ir balts. Neskaitāmas reizes ieskatāmies laika prognozēs, jo pa vidu – trešdien un ceturtdien – sola arī atkusni, bet pēc tam ziema atgriezīšoties. Tā ka iesaku sekot līdzi informācijai mājas lapā www.gaizins.lv. Kalnā ir uzstādīta un aktivizēta Web kamera, un par to, vai jau var slēpot, varēsit uzzināt.
Autore: IVETA ŠMUGĀ