Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Kad vairs nerakstu, esmu stāstnieks”

Redakcija

Autors • 06.12.2013.

“Kad vairs nerakstu, esmu stāstnieks”
Burtu lielums

atzīst mūsu kādreizējais kolēģis Indulis Kažociņš, kas 26. novembrī atzīmēja 85 gadu jubileju.

Dzimšanas dienā jubilārs bija patīkami pārsteigts, sagaidot Madonas novada domes deputāti Jeuženiju Adamoviču, kas pašvaldības vārdā sveica Induli Kažociņu nozīmīgajā 85 gadu jubilejā. Vēlot labu veselību, dzīvesprieku un možumu, arī mēs, kolēģi no laikraksta "Stars", ciemojāmies pie jubilāra mājās. Nu jau pagājuši 25 gadi, kopš Indulis Kažociņš ir pensionārs. Brīvs no rakstu darbiem, viņš, kā pats atzīst, vairs neraksta ne rindas, bet regulāri seko līdzi tam, par ko vēstī citi gan avīzē "Stars", gan "Neatkarīgajā", novērtē, ka ir ļoti daudz informācijas, ja salīdzina ar to avīzes apjomu, kāds bija agrāk. Aizraujas ar krustvārdu mīklu minēšanu, ik rītu cenšas vingrot, vadoties pēc pašsajūtas. Vienmēr gaida ciemos meitu Ilzi, kā arī dēla Valda un Birutas meitas Eviju un Zandu, priecājas par kādreizējo kolēģu telefona zvaniem un sarunām. Arī mūsu tikšanās laikā Indulis aizrāva ar savu stāstnieka talantu, atminoties dzīves spilgtākos brīžus.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.12.2013.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px