Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Iedegs egli kopā ar Valsts prezidentu

Redakcija

Autors • 04.12.2013.

Burtu lielums

Par stabilu tradīciju kopš Latvijas Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas prezidentūras laikiem ir kļuvusi svētku egles iedegšana kopā ar dižģimenēm no visiem Latvijas novadiem un pilsētām.

Egles iedegšanas pasākumā piedalās novadu un pilsētu labākās, stiprākās, kuplākās un radošākās daudzbērnu ģimenes, tajā skaitā ģimenes, kurās ir aizbildnībā esoši bērni un audžubērni, par kurām Valsts prezidents ir saņēmis atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.
Šogad kopā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu Ziemassvētku egli ceturtdien, 5. decembrī, aicinātas iedegt 18 ģimenes no Latvijas pilsētām un novadiem, tostarp Karlsonu ģimene no Madonas novada un Kanču ģimene no Varakļānu novada.
Svinīgais pasākums sāksies pulksten 16 Melngalvju namā, bet egles iedegšana plānota ap pulksten 17.45 Rātslaukumā.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px