Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pagasta egli iedegs piektdien

Redakcija

Autors • 03.12.2013.

Burtu lielums

SAUSNĒJAS pagasta Sidrabiņos tradicionālā egle pie pagasta pārvaldes ēkas tiks iedegta šopiektdien, 6. decembrī, pulksten 16. – Uz egles iedegšanu mīļi aicināti visi pagasta iedzīvotāji, – piedalīties pasākumā rosina pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Inese Leiboma.

– Parasti sanākam kupls pulciņš – „Zīļuka" bērni, vietējie iedzīvotāji, kāds arī no tālienes, pagasta pensionāru ansamblis „Pīlādzītis". Kad visi sapulcējušies, pagasta pārvaldes vadītāja Liena Kārkliņa dod signālu egles iedegšanai, dziedam, ejam rotaļās, ēdam piparkūkas. Ir gadi, kad sniegs jau ir uzsnidzis un pie mums ierodas arī Salatēvs un rūķi, arī kāds zaķis, lai pārliecinātos, kā mēs gatavojamies svētkiem, padala bērniem našķus. Ir bijis, kad vietējie uzņēmēji sponsorē salūtu egles iedegšanai par godu. Katrā ziņā visiem ir jautri un priecīgi.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px