10. novembrī Madonas BJSS 2003. gadā dzimušo zēnu komanda Igaunijas pilsētā Valgā spēlēja ikgadējā telpu futbola turnīrā „Warrior Cup", kur sešu komandu konkurencē izcīnīja sudraba medaļas.
Grupu turnīra pirmajā spēlē tika nospēlēts neizšķirti (1 :1) ar Pērnavas komandu „Vaprus", bet nākamajās četrās spēlēs tika pārliecinoši uzvarēts. Pusfinālā bija jāsacenšas ar otru Latvijas komandu – Valkas BJSS, un mūsu komanda rādīja teicamu saspēli, uzvarot ar rezultātu 4 : 0. Turnīra finālā bija jāspēlē ar vietējo Valgas „FC Warrior" komandu, kur ar minimālu rezultātu (0 : 1) mūsu puiši piekāpās igauņiem. Kopumā tika iegūtas pozitīvas emocijas un jauna pieredze, jo šis bija pirmais turnīrs ārpus Latvijas.
Mūsu komandā spēlēja: A. Pērkons, M. Stabulnieks, D. Ozoliņš, R. Āboliņš, M. Ciršs, R. Juhnovičs, R. Aizups.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris