Netālu no Rīgas, Baložu kultūras namā, 9. novembrī notika SportLat 2013. gada sezonas noslēguma pasākums, kurā pulcējās sportistu sabiedrība, kas aktīvi piedalās sacensībās.
Lai pieliktu punktu aizejošajam sporta gadam un sveiktu „SportLat balvas" 2013. gada sezonas individuālā un komandu kopvērtējuma uzvarētājus, kā arī tos, kas palīdzējuši sacensību organizēšanā un atbalstīšanā, SportLat komanda jau 8. gadu rīkoja „SportLat balvas"
noslēguma pasākumu, kurā tika sveikti sezonas laureāti. Gada garumā bija noorganizētas 17 sacensības šādos sporta veidos: distanču slēpošana, skriešana, riteņbraukšana, triatlons un duatlons.
Pasākumu vadīja „SportLat balvas 2013" sacensību organizators, mūsu novadnieks Gundars Upenieks. Viņaprāt, ideja apvienot jebkura vecuma, jebkura sagatavotības līmeņa cilvēkus, aktīva dzīvesveida ģimenes, kā arī bijušos, esošos un topošos sportistus izrādījusies tiešām aizraujoša un dzīvotspējīga. Ne velti sacensību seriāla devīze ir „Izaicini sevi!". „SportLat balva" jau ir ar savām tradīcijām, kas tiks turpinātas arī 2014. gadā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.11.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ