Kā jau „Starā" vēstīts, novembrī sācies Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem, kam pieteikušās 10 komandas.
Kā mājas lapā www.madona.lv informē Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators Māris Gailums, čempionātā spēlē šādas komandas: „Ļaudona", „Mētriena", „Philips", „Lubāna", „Madonas 2. vidusskola", „LBD", „Heta", „Ērgļi J",
„Ērgļi S", „Vecpiebalga".
Lielā spēļu diena bija 10. novembris, kad volejbola spēles paralēli notika trijās vietās. Ļaudonā tikās Ļaudonas, Lubānas, Mētrienas un „Philips" komandas. Madonas pilsētas 2. vidusskolas sporta zālē spēkiem mērojās komandas „LBD", „Heta" un „Madonas 2. vidusskola", bet Ērgļos savā starpā sacentās abas Ērgļu un Vecpiebalgas komandas.
Nākamās spēles paredzētas Madonas pilsētas sporta centrā 23. un 30. novembrī.
Autore: IVETA ŠMUGĀ