11. novembrī, ko Latvijā atzīmējam kā Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienu, Madonā iecerēta tradicionālā svecīšu iedegšana Poruka ielā.
Kā laikrakstam vēsta pasākuma organizatore Beāte Ozoliņa, 11. novembrī pulksten 16 Poruka ielā 2 (2. stāva semināru telpā) vispirms esam aicināti uz tikšanos ar mācītāju, teoloģijas zinātņu doktoru, vairāku grāmatu autoru Gunti Kalmi. – Runāsim par latviešu pamatvērtībām, pašcieņu un patriotismu, – piebilst Beāte Ozoliņa. – Pulksten 17.30 iedegsim svecītes Poruka ielā, sildīsimies pie piemiņas ugunskura, turpināsim sarunas ar Gunti Kalmi, klausīsimies dzeju un mūziku.
Autore: INESE ELSIŅA