Līdz ar Madonas novada atklāto čempionātu orientēšanās vidējā distancē noslēgusies 2013. gada vasaras sacensību sezona, atliek gatavoties ziemas sacensībām.
Vienā no zelta rudens saulainajām un siltajām dienām – 12. oktobrī – Kalsnavas pagasta Jāņukalnā uz Madonas novada pašvaldības un OK "Arona" rīkoto orientēšanās čempionātu vidējā distancē pulcējās ap pusotra simta orientieristu. Plaši pārstāvēti bija ne tikai vietējie klubi –
OK "Arona", "Mežmalas MTB", "Savējie", Madonas BJSS, bija ieradušies arī sportisti no orientēšanās kluba "Auseklis", "Azimuts", "Sēlijas mežs", "Pūznis", "Bebri", "Meridiāns", "Burkānciems", "A2", "Līdzsvars" u. c. Individuāli piedalījās dalībnieki pat no tālās Ventspils.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.11.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto