Madonieši – Baltijas čempioni
19. un 20. oktobrī Rīgā norisinājās 3. Baltijas čempionāts pankrationā. No Madonas šajās sacensībās piedalījās Evita Anspoka, Artūrs Lapiņš un Artūrs Pupins.
Evitai šīs bija kaujas kristības, jo viņa līdz šim nebija piedalījusies sacensībās. Lai arī sniegums nebija tik labs, kā varētu būt, viņa parādīja labu tehniku kikboksa laitkontakta versijā. Evitai pietrūka cīņu pieredzes, bet viņa ieguva Baltijas vicečempiones titulu.
Artūra Lapiņa sniegums bija teicams, nevienā cīņā nedodot pretiniekiem uzvaras izredzes. Pankrationa MMA noteikumu ietvaros viņš ieguva 1. vietu (18+) starp pieaugušajiem, svara kategorijā līdz 66 kg, finālā uzvarot uzbeku sportistu. Veicās arī Artūram Pupinam, kas savā vecuma grupā (14-15 gadu) svara kategorijā – 65 kg pankrationa MMA versijā finālā uzvarēja Rīgas kluba „Sev Arč" sportistu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.10.2013.
Autors: ANDREJS VĪTOLIŅŠ
Foto no personiskā arhīva