Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„Nekur nav tik labi kā mājās”

Redakcija

Autors • 28.10.2013.

„Nekur nav tik labi kā mājās”
Burtu lielums

Svētdienas vakarā Madonas sporta hallē, skanot teju pusotra tūkstoša skatītāju skaļajiem aplausiem, izskanēja Raimonda Paula un Guntara Rača koncerttūres „Nekur nav tik labi kā mājās" noslēguma koncerts, kas pirms tam klausītājus priecēja vien četrās vietās Latvijā – Valmierā, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.

– Esam šovakar ciemos pie jums, Madonā, ar koncertu „Nekur nav tik labi kā mājās". Savā ziņā šis nosaukums ir ļoti zīmīgs, jo, iespējams, šī frāze mums šodien ir tik ļoti svarīga, – koncerta iesākumā, aicinot uz skatuves savu sadarbības partneri Guntaru Raču, uzsvēra Maestro Raimonds Pauls, piebilstot, ka ar Guntaru viņu saista daudzu gadu sadarbība, „jo kas gan ir melodija bez vārdiem…".
Savukārt Guntars Račs, oponējot Maestro teiktajam, piebilda, ka dziesmas vārdi bez melodijas esot vien skaists dzejolis: – Man ir prieks visus šos gadus sadarboties ar Maestro un būt šovakar pie jums – Madonā.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2013.

Autore: BAIBA MIGLONE

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px