2013./2014. gada sezonā Madonas BJSS U-17 jauniešu basketbola komanda, pateicoties BK "Madona" un Madonas BJSS veiksmīgai sadarbībai, ir uzņemta EYBL (Eiropas Jaunatnes basketbola līgā).
Sezonas laikā Madonas BJSS 1997. g. dz. un 1998. g. dz. jauniešiem būs iespēja sacensties ar vienaudžiem no Lietuvas, Polijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Latvijas. Mums ir dota lieliska iespēja, spēlējot basketbolu, ceļot un redzēt daudz jauna, gūt pieredzi ne tikai basketbola laukumos, bet arī ārpus tā. Ņemot vērā, ka no Latvijas šajā vecuma grupā EYBL 1. divīzijā spēlēs tikai "VEF Rīga", "Saldus", "Ventspils", "DSN/Rīga" un EYBL 2. divīzijā – BS "Rīga", "BS Rīga/Jugla", BS "Rīga/Rīdzene" un Madonas BJSS, mēs ar to lepojamies.
Pirmais posms Madonas BJSS komandai notiks Krievijas pilsētā Dzeržinskā no 24. līdz 27. oktobrim, otrais posms – Krievijas pilsētā Jaroslavļā 2014. gada 23.-26. janvārī, trešais posms – Lietuvā, Viļņā, 27.-30. martā.
Pirmajā posmā Dzeržinskā 25. oktobrī pulksten 10.30 notiks spēle ar BS "Lokomotiv-Kubanj" (Krasnodara, Krievija), bet pulksten 15 – spēle ar "SDJSOR Nr. 4" (Belgoroda, Krievija). 26. oktobrī pulksten 13.30 spēlēsim ar BS "Orbita" (Dzeržinska, Krievija), 27. oktobrī pulksten 10.30 – ar BS "Rīga".
Ceram uz veiksmīgu atgriešanos Madonā 28. oktobrī uz treniņiem un gatavošanos "Mini kausa" sacensībām Madonas pilsētas sporta centrā 29. un 30. oktobrī.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris