Pagājušajā trešdienā Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta laukumā valdīja sportiskas aktivitātes un jautra kņada, jo katra klase bija aicināta piedalīties kopīgā pusmaratona skrējienā.
Kā jau nosaukums liecina, 21 097,5 m garais pusmaratons ir uz pusi īsāks nekā tā lielais brālis maratons, kas ir garākā olimpiskā skriešanas disciplīna. Tiesa, ikkatram nevajadzēja skriet visus vairāk nekā 20 kilometru – šis bija stafetes skrējiens, kur katrs skolēns, noskrienot vienu apli, nodeva stafetes kociņu nākamajam. Tā kā skolas sporta laukuma garums ir nedaudz vairāk nekā 300 metru, kopumā skolēniem bija jānoskrien 68,5 apļi.
Pirmo pusmaratona posmu noskrēja skolas direktors Romāns Ližbovskis, kas nodeva stafeti skolotājam Viesturam Rikveilim, bet vēlāk trasē devās jaunāko klašu audzēkņi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.10.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto