Jāteic, ka daudziem Madonas iedzīvotājiem jaunums bija ziņa "Starā" par jaunās brīvdabas estrādes atklāšanas pasākumu šopiektdien, 18. maijā, atpūtas vietā pie Salu ezera kopā ar grupu "Brīvdiena", "Forte" un Lauri Reiniku.
Sazinoties ar SIA "Arbigera" valdes locekli Jeļenu Mičuli, uz "Ezerkrastu" vēl pirms pasākuma devāmies arī mēs, laikraksta "Stars" pārstāvji, jo patiesi nekādu priekšzināšanu par jauno atpūtas vietu un brīvdabas estrādi nevienam nebija.
Mūs sagaidīja jau sakopta vieta pie ezera, iztīrīts krasts, sastādīti dekoratīvie kociņi, skaisti tiltiņi, laipas un celiņi, teltis, šūpoles, ugunskura vieta, deju laukums, vēl topoša īslaicīgas lietošanas nojume brīvdabas pasākumu rīkošanai, kas līdz pasākumam būs gatava, un darbīga atpūtas vietas saimniece.
– Tik daudz jau ir paveikts, bet vēl līdz piektdienas vakaram arī daudz ir jāpaspēj. Idejas sākām kalt jau agrāk, bet kopt šo vietu – no pagājušā gada maija. Man ir fotogrāfijas, kā te izskatījās pirms sakopšanas un salīdzinoši – kā ir tagad, – tiekoties sacīja atpūtas vietas saimniece un zemes nomniece, SIA "Arbigera" valdes locekle Jeļena Mičule.
Kad jautāju, kas Jeļenai palīdzējis ar idejām un ieteikumiem, viņa uzsvēra, ka tas ir liels kopdarbs, jo te, pie Salu ezera, nepastāvot nekāds "es", bet gan – "mēs".
– Neticēsit, bet te, šajā vietā, dzimst vislabākās idejas, jo palīdz gan ģimene, gan draugi, gan firmas darbinieki, skaistā daba un ūdens tuvums visus uzlādē pozitīvi.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.05.2007.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto