Daudzi tumšos rudens vakarus sagaida ar ne pārāk lielu sajūsmu, sevišķi tie iedzīvotāji, kam līdz mājām Madonā jātiek pa neapgaismotu ielu. Var argumentēt, ka esam izlepuši un pieraduši pie izgaismotām ielām, taču loģisks šķiet arī apgalvojums – ja reiz ir uzstādītas laternas, tām jādeg.
Atkārtoti pie laikraksta „Stars" vērsās Bērzu ielas iedzīvotāja – jau pagājušajā gadā rakstījām un skaidrojām, kāpēc līdz ar rudens iestāšanos regulāri nedeg viena vai pat vairākas laternas šajā ielā. Arī šogad sieviete ziņoja par problēmām: – Nu jau kārtējo gadu Bērzu ielā līdz ar rudens iestāšanos ir nedienas ar ielas apgaismojumu. Laternas atkal nedeg vai darbojas tikai ar pārtraukumiem. Pagājušajā reizē vainu atrada kabelī, kas ierakts Dārza ielā, apsolīja, ka būvnieki salabošot. Raka, taisīja, tātad problēmām vairs nevajadzētu būt, un tagad apgaismojums būšot. Taču – nekā. Jau kopš septembra vidus uz mājām jāiet pa tumsu. Jāatkārtojas, bet tiešām ir bail pa Bērzu ielu iet, jo pa to uz karjera ezeru ļoti bieži lielā ātrumā brauc ballēties jaunieši. Jau tā mums nav ietves, tagad tumšajā laikā nav arī apgaismojuma.
Īpašumu uzturēšanas nodaļas elektriķis Jānis Bardauskis gan skaidroja, ka vairākas reizes braucis pa Bērzu ielu, kā to dara viscaur Madonā, lai regulāri apsekotu situāciju ar ielu apgaismojumu, taču problēmas neesot konstatējis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto