SARKAŅU pamatskolas skolēni arī šajā mācību gadā tāpat kā daudzviet citās skolās saņem bezmaksas augļus un dzer pienu.
Skolas direktore Baiba Pētersone pastāstīja: – Iesaistījāmies abās programmās – gan „Skolas piens", gan „Skolas auglis". Programma „Skolas piens" sākās jau septembrī, un katru rītu pēc pirmās stundas bērni dzer pienu, ko piegādā AS „Lazdonas piensaimnieks". Programma „Skolas auglis" tika uzsākta 1. oktobrī un ilgs līdz nākamā gada 24. janvārim. Skolēni trīs reizes nedēļā saņem bezmaksas augļus. Ābolus bērniem piegādā Vestienas pagasta zemnieku saimniecība „Jāņkalni". Protams, āboli ir garšīgi un veselīgi, bet, tā kā šis ir ābolu gads, bērni būtu priecīgi saņemt dažādākus augļus, arī burkānus.
Autore: IVETA ŠMUGĀ