Zaudējot ar minimālu rezultātu pirmajās trijās Latvijas florbola čempionāta Virslīgas spēlēs, FK „Madona" komanda pagājušajā ceturtdienā, spēlējot mājās pret „SK Pārgauja", beidzot ir tikusi pie pirmā panākuma.
Pēc zaudējuma „Kuršiem" (8 : 6) madonieši pirmo mājas spēli Virslīgā aizvadīja pret pagājušās sezonas 1. līgas finālistu „Rubene 1" vecāko Virslīgas brāli. Rubenieši, kas patlaban ar 4 uzvarām 4 spēlēs ieņem 1. vietu līgā, vieglu kapitulāciju no mājinieku komandas, kam cīņassparu uzkurināja Andreja Cepīša pūtēju orķestris un 150 cilvēku lielais atbalstītāju pulks, negaidīja un arī nesaņēma. Spēle ritēja vienlīdzīgi, un pēc pirmā perioda ar 2 : 1 vadībā pat bija izvirzījusies FK „Madona". Tiesa, lūzumu nesa otrais periods, kad madonieši pusotras minūtes laikā zaudēja piecus vārtus. Kaut gan līdz perioda beigām vienus izdevās atgūt, šķita, ka spēles rezultāts jau ir izšķirts. Tā gan nenotika, un madonieši savu skatītāju priekšā aizvadīja līdz šim labāko spēles trešdaļu. Ofensīva uz rubeniešu vārtiem neapsīka līdz pat finālsvilpei. Kaut arī beigās tika piedzīvots zaudējums ar 6 : 7, spēles izskaņā parādītais raksturs liecina, ka FK „Madona" nebūs komanda, pret kuru pretinieks salasīs vieglas uzvaras.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.10.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto