Aizgājušajā vasarā tika dibināts jauns hokeja klubs – „HK Skandibus" no Madonas.
Vēlajā 19. septembra vakarā norisinājās pirmā oficiālā jaunizveidotā „HK Skandibus" spēle Neatkarīgajā amatieru hokeja līgā (NAHL) II līgas čempionātā. „HK Skandibus" izdevās pārsteigt ne tikai pašiem sevi, bet arī pretiniekus, līdzjutējus un pat līgas vadību, uzvarot spēcīgu komandu no Rīgas – „RS Industry" ar graujošu rezultātu –
7 : 0.
Jau no pirmajām kluba pastāvēšanas dienām tika uzaicināta fiziskās sagatavotības trenere, lai uzsāktu gatavošanos jaunajai sezonai. Paralēli izlietajiem sviedriem un smagajam darbam treniņos tika meklēta sadarbība ar „HK Skandibus" atbalstītājiem.
Rezultatīvākie šajā spēlē bija: Uģis Melbārdis (4 vārti + 2 piespēles), Bruno Holsts (2 + 1) un Dmitrijs Novikovs (0 + 2). Nepārspēts palika arī mūsu vārtsargs Vladimirs Kišņakovs, jo bija savu uzdevumu augstumos.
Sīkāku informāciju par hokeja kluba „HK Skandibus" rezultātiem un nākamajām spēlēm var atrast http://nahl.lv mājas lapā.
Liels paldies mūsu kluba atbalstītājiem: SIA „Skandibus", Madonas novada pašvaldībai, z/s „Vilces", SIA „Aiviekstes energobūvnieks", SIA „Heta būve", SIA „MVR LUX" un SIA „Šlāgeris".
Kluba „HK Skandibus" vadība izsaka pateicību saviem kluba biedriem par ieguldīto laiku, darbu un līdzekļiem komandas izveidošanā.
Klubs „HK Skandibus" joprojām meklē atbalstītājus un sadarbības partnerus.
Autors: VASILIJS TRUSOVS,
„HK Skandibus" valdes loceklis