Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē šobrīd skatāma Cēsu kultūras biedrības „Harmonija" gleznotāju darbu izstāde.
Kultūras biedrību „Harmonija" prasmīgi vada Dzidra Olengoviča. Nav viegli kopā saturēt tik atšķirīgus radošos ļaudis – literātus, gleznotājus, fotogrāfus, katram ir savas īpatnības, kuras smalkjūtīgi jāiekļauj attiecību veidošanā. To, ka tas izdodas harmoniski, vērojām tikšanās laikā Madonas novada bibliotēkā.
„Harmonijas" gleznotāju grupas vadītājs ir Leons Staris. Tikšanās brīdī viesis pastāstīja, ka Cēsu gleznotāji veic mākslas darbu popularizēšanu novada skolās, bibliotēkās, kultūras iestādēs, muzejos, pansionātos. Leons Staris raksta arī dzeju, publicējies kopkrājumā „Man vārds ir uz mēles". Nesen Gulbenes bibliotēkā bija apskatāma viņa pasteļu izstāde „Briest pumpuri, un lapas raisās", Madonas skatītājiem autors atklāj savu skaisto Vidzemes pilsētu. Ar krītiņiem darinātajās bildēs ienāk Cēsu puses noskaņas, kolorītas ainavas un fantāziju tēli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.09.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto