Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Florbolistiem pirmā Virslīgas mājas spēle

Redakcija

Autors • 27.09.2013.

Burtu lielums

Šosestdien pulksten 17 Madonas sporta centrā pirmo mājas spēli savu skatītāju priekšā aizvadīs Latvijas čempionāta florbolā Virslīgas debitante florbola komanda „Madona", kas tiksies ar komandu „Rubene".

Tiesa, madoniešu debijas spēle Virslīgā notika pagājušajā sestdienā, kad komanda devās tālākajā šīs sezonas izbraukumā – uz Liepāju, lai aizvadītu maču pret vietējiem „Kuršiem".
Spēles sākumu madonieši sāka apņēmīgi, ar savu agresivitāti uzbrukumā pat nedaudz pārsteidzot „Kuršu" spēlētājus un vietējo fanu simtus. Šāda spēle deva rezultātu, un jau sestajā minūtē „Madonas" jaunpienācējs Elvijs Jankovskis pēc Kārļa Krēsliņa piespēles ar tālu, taču precīzu metienu pārspēja „Kuršu" vārtsargu. Drīz pēc šo vārtu guvuma sākās notikumi, kas noteica visu turpmāko spēles gaitu, proti, tiesnešu svilpes sāka skanēt pa labi un pa kreisi. Par pirmajiem stingrās tiesāšanas upuriem kļuva madonieši, kas tika atstāti mazākumā ar trim spēlētājiem pret pieciem. Pēc neilga brīža uz soliņu devās arī viens no mājinieku spēlētājiem, taču vairākumu viņiem izdevās realizēt.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.09.2013.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px